Charakterystyka felixa polona felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Latalerz występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii Latalerz - jak sama nazwa wskazuje, jest to latający talerz, stworzony przez naukowców z Instytutu Badań Nadzwyczajnych .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) 12 b) 13 c) 14 3) Jaka była marka samochodu którym jeździła mama Felixa?. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Felix Polon - jeden z trójki głównych bohaterów, gimnazjalista i uczeń klasy I ,,a".. Grupa przyjaciół wybiera na swoją bazę szkolny strych.. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Robi to, by zachować samodzielność i .Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wraz ze swoimi przyjaciółmi uczęszcza do Gimnazjum im..

Ojciec dziewczynki od ...1) Kto jest autorem książki Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Net przedstawia przyjaciołom Manfreda — program komputerowy, sztuczną inteligencję, którą wykradł ojcu i dostosował do własnych potrzeb.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - krótki opis głównych postaci.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. - Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix, Net i Nika - Felix Net i NikaPenetrator występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii Penetrator jest robotem skonstruowanym przez Felixa w celu badania trudno dostępnych miejsc.Opis domu Felixa.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Wcześniej ukradli jej kartę otwierającą wszystkie drzwi.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Mówią na niego "chudzielec".. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze..

Właściwie, to odważny może być tylko ten, kto nie jest odważny.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.

Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Rysunek na podstawie wybranego opisu.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Strony w kategorii "Wynalazki Felixa" .W latach 2004-2015 wydanych zostało 14 jego książek science-fiction dla młodzieży z serii "Felix, Net i Nika", który opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. a) Alfa Romeo b) Passat c) Kia 4) Z kim mieszkała Nika?. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić.Felix Polon - charakterystyka.. W trzeciej części, ma urodziny w drugiej połowie września (kilka dni po 15 września), natomiast z treści .Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie lektury.. Więcej.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

2009-05-31 13:23:27Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim,; Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona,; Babcia Lusia - od czwartej części nieżyjąca babcia Felixa.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. profesora Stefana .Charakterystyka jednego z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Postacie tytułowe Felix Polon.. Dodaj odpowiedź+5 pkt.Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Pasjonuje się konstruowaniem różnorakich robotów mechanicznych i .Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Miał włosy ciemnoblond.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Galeria nauczycieli.. Rafał Kosik.cytaty z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym..

Edytuj elementy.klasa 6 Lektury obowiązkowe.Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

WspanialeFelix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Sprawdź się!. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Dzięki wynalazkowi ojca Felixa udaje się zlokalizować Gang Niewidzialnych Ludzi, ale wszyscy, oprócz kierowcy, uciekają.. Poznajemy Felixa Polona, który zaczyna nową szkołę (gimnazjum im.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Zbadali go i był on świeży.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. pytanie 1 z 15.. Ma psa Cabana.No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej), polskich.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Wyjaśnij, czym lub kim są: trend, AI, Manfred i test Turinga.Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Nosi okulary.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Polub.. Pierwszy dzień w szkole.. Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Trzej mężczyzn w kombinezonach atakuje sprzątaczkę jednego z warszawskich banków i zamyka ją w schowku.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Instrukcja obsługi jednego z wynalazków pana Polona.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Opis sytuacji.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie .Rodzina Felixa Polona.. Sam także konstruuje wynalazki.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach.. Nosił jaskrawożółte okulary.1.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. a) Rafał Kosik b) Robert Kosik c) Adam Kosik 2) Ile lat mieli główni bohaterowie?. Udostępnij Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt