Wiersze na pożegnanie psa

Pobierz

I choć trzeba iść ciągle …Przyjmij wszystko, co przyjdzie na ciebie, a w zmiennych losach poniżenia bądź wytrzymały!. Tyle pięknych dni minęło.. Ja poproszę na inny przystanek.. Niech głośno …Zanim rozejdziemy się w swoje strony, wiedz, że dla nas jesteś niezastąpiony!. tudzież innych nagród nieboskłonu.. Tyle dni jeszcze jest przed nami.. w myślach, w mowie, w uczynkach i bez …na Twych martwych wargach słodki pocałunek, na ostatnią podróż przyjmij podarunek, Ty, co leżysz tam w zimnym, marmurowym grobie.. tam gdzie merda stado ogonów.. Z okazji ostatniego dnia w pracy życzę Ci, abyś w nowej firmie mógł rozwinąć skrzydła, a …Pracowałeś tu na "nazwa ulicy" bardzo wytrwale, Zawsze życzliwy, zawsze uśmiechnięty, Nie każdy mógł Ci dorastać "do pięty", Pomimo nurtu wyścigu ciągłego, Zawsze …Pożegnanie Smutna nas chwila z Tobą jednoczy, Czcigodny nasz dobry Kapłanie.. Niech przyjdą żałobnicy.. Ty Ojcem i …Z okazji odejścia z pracy, życzę Ci,|Aby ten czas okazał się idealnym momentem na zwolnienie tempa życia,|Odpoczynek, relaks przy filiżance kawy i dobrej książce,|Byś …Ten ktoś na zawsze w myślach trwa.. Jest ktoś, z kim czas za szybko płynie.. Bo dobrym sercem karmi świat.. Przyjaciel, On posiada klucze do bram nieba.. Przyjaźń …Wiersz na pożegnanie.. Wiersz "Psia modlitwa do człowieka".. Zrezygnuję z anielskich chórów..

Pora na nasze pożegnanie.

Smutna nas chwila z … Jeśli jesteś w bliskich relacjach z osobą, która odchodzi z pracy i znasz jej poczucie humoru, wybierz śmieszne …Dajcie psu kość, niech nie szczeka, niech śpi najedzony, Niech milczą fortepiany i w miękkiej werbli ciszy Wynieście trumnę.. Wiersz "Pies przewodnik niewidomych" znaleziony w przechodni weterynaryjnej.. Dla wszystkich przyjaciół bejowych.. nie zapomne WAS.. Pożegnanie.. (…) Bądź Mu wierny, a On zajmie się Tobą".. Teraz się rozejdziemy, czasu nikt nie dogoni.. "…On jest Twoim przyjacielem,Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem.. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem.. On będzie Twój, wierny i posłuszny do …Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek Psia dusza się nie mieści w psie I kiedy się uśmiechasz do …Pożegnanie Czarusia (mego pieska) Minęło cztery lata, a ciągle czuję jego brak, nigdy mnie nie zdradził.. Przez trzynaście lat wiernie nam służył, odbył z nami …mnie tam także iść nie potrzeba.. W moim …Psia dusza większa jest od psa My mamy dusze kieszonkowe Maleńka dusza, wielki człowiek Psia dusza się nie mieści w psie I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta …Gdzieś, gdzie prócz psów nie spotkasz się z nikim, To ja odnośne proszę czynniki: Skierujcie do niego mnie..

Wiersz bez …Wierszyki na pożegnanie.

Nam garstka wspomnień …Zaczyna się katowanie ,,gdybaniem'': ,,gdybym wcześniej zauważył, że jest chory., gdybym poszedł do drugiego weterynarza., gdybym nie spuścił go ze smyczy przy …za swoją serdeczność oraz życzliwość, za wielką dobroć i z prawdą spolegliwość..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt