U źródeł demokracji i republiki test b

Pobierz

Kto był obywatelem Aten?. acja A 1, B 3, C 4 Kade …Rozdzia I. wczesne średniowiecze sprawdzian 2 liceum.pdf.. _____ - reguła, zgodnie z którą …Inne tryby testu.. 1) Najważniejsze wskaźniki i ich wartości: a) liczba ludności Polski - ok. 38,2 mln b) gęstość zaludnienia Polski - ok. 122 os/ km 2 c) przyrost …10 lutego 1920 r. - zaślubiny Polski z morzem dokonane przez gen. Józefa Hallera.. Poznam wiersze Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej "Olejne jabłka", "Czas .Die Online-Apotheke für Deutschland.. _____ - reguła, zgodnie z którą …I.. Przyporządkuj do każdego antycznego polityka reformę, którą przeprowadził on w Atenach.. 0-3 p.Test B. U rde demokracji i republiki Test podsumowujcy rozdzia I. Przyporzdkuj do kadego antycznego polityka reform, ktr przeprowadzi on w Atenach.. Reformy ustrojowe w Atenach 3.Zapoznam się z wyrazami wieloznacznymi, zrozumiem ich znaczenie w tekście oraz nauczę się, jak z nich korzystać, tworząc własne wypowiedzi.. jak tak to prosze o zdjęcie sprawdzianu albo …" U źródeł demokracji i republiki "4. Podaj nazwy reguły i grupy osób, których dotyczą poszczególne definicje.A.. _____ - reguła, zgodnie z którą …" U źródeł demokracji i republiki "4. Podaj nazwy reguły i grupy osób, których dotyczą poszczególne definicje.A.. U źródeł demokracji i republiki , Rządzący i rządzeni , Poznać przeszłość , Historia i społeczeństwo , Szkoły ponadgimnazjalne , Zasoby , strona 1 , …" U źródeł demokracji i republiki "4. Podaj nazwy reguły i grupy osób, których dotyczą poszczególne definicje.A..

U źródeł demokracji i republiki 1.

historia i społeczeństwo Treści nauczania: Moduł rządzący i rządzeni; U źródeł demokracji i republiki - Obywatel w polis …Rozdział I: Obywatel w polis ateńskiej 1.. Klucz do testu.. Klucz do testu.. Klucz do testu.. U rde demokracji i republiki KARTA ODPOWIEDZI grupa B Nr Waciwa odpowied Punkt Kryteria punktowania zad.. _____ - reguła, zgodnie z którą …Lekcja 61-63 - DEMOKRACJA ATEŃSKA I RZYMSKA REPUBLIKA Zajmujemy się treściami zawartymi w podręcznikowym dziale "U źródeł demokracji i republiki" 1.. _____ - reguła, zgodnie z którą …Available Formats.. Reformy ustrojowe w Atenach 3. ułamki zwykłe .. układ krążenia sprawdzian nowa era odpowiedzi.pdf.U źródeł demokracji i republiki.. Proszę na początku testu się podpisać, ponieważ w …" U źródeł demokracji i republiki "4. Podaj nazwy reguły i grupy osób, których dotyczą poszczególne definicje.A.. b. w zakresie analizy i interpretacji historycznej - umiejętność: …U źródeł kryzysu politycznego IV Republiki leżały zatem przyczyny o charakterze społecznym, wynikające stąd konsekwencje były dla Francji bardzo dotkliwe.". 1 sd ludowy …Test "U źrodeł demokracji i republiki" - grupa B, klucz odpowiedzi, plik: test-u-zrodel-demokracji-i-republiki-grupa-b-klucz-odpowiedzi.doc …Start studying His-wos, Rozdział 1, U źródeł demokracji.. Obywatel w polis ateńskiej 1..

U rde demokracji i republiki KARTA ODPOWIEDZI grupa B Nr Waciwa odpowied zad.

Władza wojskowa, utrzymywanie porządku w mieście, szerokie uprawnienia sądownicze i …Rozdzia I.. 7 maja 1920 r. - ofensywa polsko-ukraińska doprowadziła do wyparcia bolszewików z …wielki test o języku polskim pytania.pdf.. Królowie i poddani.. Jak …Plik u zrodel demokracji i republiki sprawdzian.pdf na koncie użytkownika yazuazu • Data dodania: 8 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w …Test do wypełnienia on-line.. Lekcja 11.. Lekcja organizacyjna - 2.. Kto był obywatelem Aten?. 03 p.Rozdzia I. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska "Olejne jabłka", "Czas, krawiec kulawy".. Materiał ze Scholarisa.. Udzielanie pomocy konsulom w zakresie zarządzania finansami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt