Pracownia komputerowa wtz

Pobierz

Marcin Budzeń .. Ponadto mogą nauczyć się podstawowych zagadnień dotyczących oprogramowania.PRACOWNIA Komputerowa Jest to pracownia, w której podopieczni rozwijają i kształtują umiejętności korzystania ze sprzętu komputerowego oraz aparatu fotograficznego, komunikowania się, logicznego myślenia, wysławiania się, pisania tekstów, poszukiwania i korzystania z różnych źródeł w internecie.. Działania pracowni mają na celu przygotowanie uczestników do dojrzałego i świadomego funkcjonowania w sferze zawodowej na otwartym rynku pracy.. Podopieczni w pracowni komputerowej nabywają podstawowe umiejętności posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi takimi jak skaner, kopiarka i drukarka.. Pracownie Komputerowa i komunikacji medialnej Nauka korzystania ze współczesnych systemów informacji, zdobywania wiedzyKierownik WTZ przy PZN - Arkadiusz Kucharski Lewandowska Lidia - Główna księgowa BANACHOWICZ Sylwia - Pracownia ogrodnicza WOŁOWICZ Magdalena - Pracownia ceramiczno-rzeźbiarska GRĄDZKA Jolanta - Pracownia komputerowa JASZCZYSZYN Mariola - Pracownia rękodzieła artystycznego Współtworzą także zespół artystyczny ARABESKA.PRACOWNIA KOMPUTEROWA: W pracowni prowadzone są zajęcia reedukacyjne, z wykorzystaniem różnego rodzaju programów edukacyjnych.. Piotr Datka .. Współtworzą także zespół artystyczny ARABESKA..

... biura oraz innych pracowni WTZ ...Pracownia komputerowa.

Uczą się obsługi skanera, drukarki, nagrywarki.. Mamy tu możliwość nauki obsługi komputera, poznawania programów biurowych, bezpiecznego przeglądania zasobów internetowych.. Przygotowany materiał przenoszą na formę papierową obsługując drukarkę.. Warsztatu odbyło się uroczyste podsumowanie pracy w I półroczu 2015, z udziałem uczestników i pracowników WTZ, rodziców i opiekunów, członków .Sprawozdanie z działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Fundacji Złota Jesień w Gorzowie, ul. Walczaka 42 Sprawozdanie za okres 1.01.2013 do 31.12.2013 .. Pracy oraz Planem Działania Pracowni.. Pracownia Komputerowo-biurowa Cel pracowni - nauka, kształtowanie i utrwalenie umiejętności z zakresu obsługi komputera , programów komputerowych, internetu oraz urządzeń biurowych (ksero, drukarka, gilotyna).Pracownia przygotowania zawodowego.. Uczestnicy pracowni korzystają z ofert praktyk zawodowych oraz .W pracowni komputerowej wykonujemy dokumentację dla potrzeb warsztatu oraz opracowujemy graficznie informacje bieżące dla uczestników i rodziców.. Sprawozdania za rok 2017; Oferty Pracy; KONTAKT; OPINIE; WTZ; SPRAWOZDANIA; OFERTY PRACY; .. Założeniem programu pracy uczestników tej pracowni jest rozwijanie i doskonalenie posiadanych umiejętności muzycznych oraz nauka podstaw obsługi komputera .Ponadto uczestnicy wykonują szereg różnych prac plastycznych..

Strona główna.Pracownia komputerowa wyposażona jest w sześć komputerów połączone w sieć ze stałym dostępem do internetu.

Poznają system operacyjny Windows XP, jego funkcje i możliwości.. Uczestnicy uczą się praktycznej obsługi komputera - obsługiwania myszki, klawiatury, zarządzają plikami i folderami, korzystają z urządzeń znajdujących się w pracowni (skaner, drukarka, gilotyna, laminarka).Pracownia komputerowa Tutaj w pracowni komputerowej uczestnicy uczą się obsługi komputera, poznają programy, w których mogą rysować, czy pisać.. Zdobywają informacje i komunikują się za pomocą Internetu.wykonywanie prostych naprawa na WTZ np. malowanie, klejenie, naprawa mebli czy sprzętów.. Cztery nowoczesne stanowiska komputerowe, pozwalają nam pracować w komfortowych grupach i zawsze możemy liczyć na pomoc opiekuna pracowni.Zajęcia w pracowni komputerowej realizują terapię zajęciową z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń znajdujących się w pracowni..

Zajęcia w Warsztacie odbywają się w 6 pracowniach: komputerowej, gospodarstwa domowego, plastycznej, ogrodniczej, stolarsko - ślusarskiej, kulturalno - oświatowej.

Rehabilitacja oferuje również zabiegi fizjoterapeutyczne, które mają na celu likwidację różnych schorzeń.TPD WTZ Bełchatów - Pracownia Komputerowa Pracownia Komputerowa Rehabilitacja społeczna i zawodowa w pracowni komputerowej realizowana jest głównie poprzez nauczanie uczestników obsługi sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz nauczanie wykorzystywania oprogramowania komputerowego w życiu codziennym i zawodowym.Pracownia komputerowa w naszym warsztacie wyposażona jest w 6 stanowisk komputerowych.. A oto adresy poszczególnych stron: .. 4.Pracownie WTZ.. W pracy z komputerem wykorzystywane są również gry i programy edukacyjne rozwijające spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia i pamięć oraz pobudzające wyobraźnię.PRACOWNIA KOMPUTEROWA Założeniem programu pracy uczestników tej pracowni jest rozwijanie i doskonalenie posiadanych umiejętności muzycznych oraz nauka podstaw obsługi komputera .Ponadto uczestnicy wykonują szereg różnych prac plastycznych.. Edwin Fijałkowski .Pracownia komputerowa Grupa komputerowa - 2 osoby Doradca zawodowy - mgr Irena Kamińska Uczestnicy grupy komputerowej uczą się bezpiecznie i efektywnie poruszać po internecie, obsługiwać sprzęt komputerowy, posługiwać się programami OpenOffice, Paint oraz Picasa 3, w którym obrabiają zdjęcia, aby później je wydrukować na papierze fotograficznym.Jesteś tutaj: Start Pracownie Komputerowa Komputerowa W pracowni komputerowej uczestnicy poznają obsługę komputera, różne programy np. do tworzenia prezentacji multimedialnych, materiałów marketingowych (wizytówek, folderów, kalendarzy)..

Uczestnicy podczas pobytu w pracowni komputerowej nabywają podstawową wiedzę z zakresu redagowania własnych tekstów oraz tzw. "kultury słowa".Pracownia komputerowa.

Wszystkie strony wykonane są podczas zajęć w Pracowni Komputerowej pod okiem Remigiusza "Szczepana" Woźniaka, a umieszczone na serwerze dzięki firmie Info Net s.c. Maćka "MacSi'ego" Sindalskiego.. Więcej > PRACOWNIA Technik RóżnychKażdy uczestnik w pracowni stworzył swoją stronę internetową.. Na zajęciach podopieczni mają okazję zapoznać się z obsługą komputera i najprostszymi pojęciami informatycznymi.. Celem terapii jest samodzielne oraz aktywne funkcjonowanie w środowisku rodzinnym i społecznym.. Mają one na celu usprawnienie koordynacji wzrokowo-ruchowej, analizy i syntezy słuchowej oraz wzrokowej, koncentracji uwagi, pamięci oraz wnioskowania przyczynowo-skutkowego.. Jest możliwość korzystania z sieci internet.. Pracownia bukieciarstwa; Pracownia decoupage; Pracownia Gospodarstwa Domowego; Pracownia hafciarska; Pracownia Komputerowa; .. Mikołaj się spisał w tym roku rewelacyjnie i dostarczył nam kalendarz, który pomogli mu przygotować pomocnicy z Pracowni Komputerowej pod nadzorem instruktora terapii zajęciowej Remigiusza .Zadaniem pracowni komputerowej w ramach nauki jest także prowadzenie strony www i profilu na Facebooku placówki.. W pracowni tej uczestnicy mają również możliwość poznania wirtualnego świata .Uczestnicy na zajęciach w pracowni komputerowej uczą się : podstaw obsługi komputera, drukarki laserowej i atramentowej, skanowania fotografii i grafiki przy pomocy skanera, nauki kopiowania dokumentów na kserokopiarce, posługiwania się Internetem oraz obsługi gier.Program pracy uczestników oraz ich przynależność do grup zadaniowych zależy od stopnia ich indywidualnych kompetencji i możliwości zarówno w sferze edukacyjnej jak i komunikacyjnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt