Testy na karte rowerowa znaki i skrzyżowania

Pobierz

Najpierw przejeżdża-.. a) …Test na kartę rowerową - 25 pytań jednokrotnego wyboru, 35 minut pracy.. nie może zawrócić na odcinku od tego znaku do skrzyżowania i na …Karta Rowerowa-skrzyżowania I.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność …2.. Po nim może jechać-.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. O tym, że jesteśmy na drodze z pierwszeństwem przejazdu informują znaki: D-1 (droga z …2 6.. O czym informuje ten znak?. Na tym skrzyżowaniu kieryjący rowerem: przejeżdza pierwszy.. Brakuje odpowiedzi.. Na …ZNAKI DROGOWE test do karty rowerowej jednokrotnego wyboru.. Przechodzenie przez drogę o dwóch jezdniach jest: a) dopuszczalne poza obszarem zabudowanym, jeżeli odległość do najbliższego przejścia … Obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: 5.. Wymagane wyposażenie roweru to:----3.. Kierujący, który dojeżdża do skrzyżowania, w pierwszej kolejności stosuje się do: a) poleceń wydawanych przez znajdującego się tam …Zestawy do nauki i testy egzaminacyjne na kartę rowerową.. Jaki znak informuje, że jesteś na drodze z pierwszeństwem przejazdu?. Do poziomu trudniejszego możesz przejść dopiero po rozwiązaniu czterech zestawów poniżej: Skrzyżowania łatwe (z …Test na kart´ rowerowà 1 1 1..

Test4 - znaki drogowe i skrzyżowania.

W każdym teście zobaczysz 15 pytań, i w …obowiązkowe wyposażenie roweru, układy w rowerze i ich części, znaki drogowe poziome i pionowe, manewry na drodze, zasada prawej strony, kolejność przejazdu …Skrzyżowania równorzędne.. Gdy rowerzysta zbliżają się do skrzyżowania zobaczy na nim policjanta stojącego tyłem lub przodem to wie, że odpowiada to na …Krótkie testy zawierające same skrzyżowania.. ZNAKI DROGOWE test do karty rowerowej jednokrotnego wyboru 1.. Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta.. O skrzyżowaniu dróg równorzędnych ostrzega znak: a) b) c) 9.. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie zachęcają dzieci i młodzież do nauki, jak również przypomnienia sobie …Karta rowerowa nazywana jest pierwszym prawem jazdy.. B - Na bagażniku rowerowym C - Na …test na temat skrzyżowań dla 4 klasy.. Jak działają testy; Znaki drogowe; Formalności; Kontakt; Rowerzysta na drodze - sytuacja A-01.. Zaznacz, aby …16.. Linie widoczne na poniższym rysunku wyznaczają: przejście dla pieszych, przejazd dla rowerzystów, miejsce, w którym znajduje się przystanek.. PAMIĘTAJ - na tak oznakowanym skrzyżowaniu, wyprzedzanie pojazdów …1 Karta MOTOROWEROWA TEST 1.. Pieszy znajdujący się na drodze dla rowerów a. ma pierwszeństwo przed nadjeżdżającym …Rowerzysta na drodze - sytuacja C-01 Na skrzyżowaniu równorzędnym rowerzysta skręca w lewo na skrzyżowaniu..

Odsłony: 4894 Test8 - znaki drogowe i skrzyżowania.

Przedstawiona …Test na kartę rowerową .. b, c, a. b, a, c. a, c, b.Test na kart´ rowerowà 4 8.. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest …Na końcu odjedzie-.. Super …4) Ten znak na drodze o dopuszczalnej prędkości do 60 km/h, jest umieszczany zawsze: a) zaraz przy skrzyżowaniu, b) w odległości najwyżej 10 metrów od skrzyżowania,1) Droga z pierwszeństwem przejazdu 2) Kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej 3) Co znaczy gdy policjant stoi na skrzyżowaniu przodemA - Na rowerze w specjalnym foteliku lub w specjalnej przyczepce ciągniętej za rowerem - dostosowanych do przewożenia dzieci.. Rowerem, a motorowerem jeżeli osoba ukończyła 13 lat B.Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 20 poprawnych odpowiedzi (80%).. Na takim skrzyżowaniu, o pierwszeństwie przejazdu decyduje zasada prawej strony: Jeżeli masz po swojej prawej stronie pojazd, będący na …Który z przedstawionych znaków nie dotyczy rowerzystów: A.. Z lewej strony nadjeżdża samochód, który jedzie na …Testy na kartę rowerową Poniżej, znajdziesz trzydzieści zestawów testów przeznaczonych dla kandydatów na kartę rowerową.. ustępuje pierwszeństwa tylko pojazdowi 3 i 4. przejeżdza …Nadrzędna kategoria: Karta rowerowa Kategoria: Testy na kartę rowerową.. Aby zdać test, twoje dziecko musi nie tylko umieć jeździć na rowerze, ale i poznać przepisy ruchu drogowego.Znak oznacza, że kierujący który widzi ten znak, ma pierwszeństwo przejazdu przez skrzyżowanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt